Відгуки

Добрий вечір) була на УЗД по вагітності в 2022-2023 році дуже приємний персонал. Дякую вам за вашу працю)

2024-07-24 Марина г.Павлоград
Ответ Клиники:
Дякуємо, Марина, за ваш відгук

Була на скринінгу у Клименко Ірини Василівни, дуже приємний лікар, все коментує, розмовляє з дитинкою в животику, дуже бережне відношення до пацієнта, залишилась під дуже приємними враженнями

2024-07-01 Анна г.Дніпро
Ответ Клиники:
Дякуємо, Анна, за Ваш відгук.

Добрый день , была вчера на 3 скрининге 27.06 , в филиале на левом берегу . Осталась очень не довольна ! Мало того что принимают не в назначенное время , а позже . Так еще не понравилось общение врача , толком ничего не объяснила и сыпала медицинскими терминами , когда задали не удобный вопрос то врач начала тыкать свой бейджик и говорить что она врач и она знает лучше что и как . А когда вышли от врача на рецепции сказали цену выше , хотя муж записывал за неделю и цена была ниже . Врач Черенкова Наталья , оставила не лучшее впечатление о себе и хамское поведение

2024-06-28 Анастасия г.Днепр
Ответ Клиники:
Доброго дня.
Дякуємо за ваш відгук.
Так, клініка залишає за собою право затримувати прийом. Інколи, під час складних випадків, лікар УЗД за допомогою телекомікації консультується з головним лікарем, щоб правильно оцініти ситуацію. Або телефонує лікарю, у якого вагітна стоїть на прийомі, щоб погодити деякі питання.
Під час прийому ви можете задати лікареві питання, які стосуються діагностики. Якщо ваші питання були інші - це не завжди можливо.
Ватість на дослдіження фіксована. Ціна могла бути іншою, якщо під час прийому ви погодились на додаткові послуги (наприклад фото 4Д вашого малюка).
Приносимо свої вибачення, що під час вашого візиту сталися прикрі непорозуміння.

Хотим поблагодарить доктора Клименко Ирину Васильевну за ее профессионализм в своей работе!!! Этот человек очень любит свою работу! Она очень аккуратная,чуткая, все досконально смотрит и комментирует, не только с мамой обсуждает,но и с лялечкой в животике разговаривает! Делали у нее 2 скрининги,на третий не получилось попасть и делали у другого врача и были нюансы,но переделали у Ирины Васильевны и все исключили нехорошее. Наша малышка ждала ее! Мы очень рады что попали именно к ней! Рекомендую специалист от Бога!

2024-06-28 Виктория г.Красногоровка
Ответ Клиники:
Вікторія! Дуже дякуємо за теплі слова!

Дуже приємний персонал! Дівчата що робили УЗД сину, найприємніші , все нам сподобалося, будемо приходити до вас, та рекомендую цю клініку у Павлограді!

2024-06-15 Вікторія г.Павлоград
Ответ Клиники:
Вікторія, дякуємо за Ваш відгук!

Дуже задоволена кваліфікованою роботою спеціалістів та мед.персоналу клініки. Вдячна за приємний прийом та доброзичливість! Найкращі побажання у розвитку та функціонуванню вашої клініки!

2024-06-07 Вікторія г.Покровськ
Ответ Клиники:
Вікторія, дякуємо за Ваш відгук.

Кращий мед.центр в Павлограді, в який неодноразово звертаюсь й всім рекомендую! Окреме дякую лікарю Чулкову О.С., в котрого була на УЗД , все пройшло відмінно, чудове ставлення до пацієнтів , компетентність лікаря, пояснення хвилюючих питань!
Дуже хороший спеціаліст! Сервіс на вищому рівні!

2024-04-22 Ірина г.Павлоград
Ответ Клиники:
Дякуємо, Ірино, за Ваш відгук.

Була у відділені, що на лівому березі - гарний центр, доброзичливі медсестри. Лікарі ввічливі, професійно зробили свою роботу. Всім близьким рекомендую вас.

2024-04-18 Олександра г.Дніпро
Ответ Клиники:
Дякуємо, Олександра, за Ваш відгук!

Історія
докладніше
Устаткування
докладніше
Статутні документи
докладніше
Керiвництво
докладніше
Наші цінності
докладніше
Питання та відповіді
докладніше
Відгуки
докладніше
Режим роботи
докладніше
Навчання лікарів
докладніше