Лікування безпліддя

Планування сім`ї
Лабораторія Геном (м. Київ)
Наші фахівці

Провалова
Вікторія
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики

Руденко
Мар′яна Сергіївна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Коверга
Ярослава Вячеславівна
Лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД діагностики
Всі фахівці

Якщо у молодої подружньої пари, вагітність не настає після регулярного статевого життя протягом 1 року необхідно звертатись до лікаря репродуктолога!

Стосовно подружніх пар де вік жінки старше 35 років, бажано звертатися до лікаря-репродуктолога після 6 місяців відсутності вагітності при регулярному статевому житті.

Також є можливість стати мамою жінкам без наявності статевого партнера. В даному випадку пропонується використання донорського чоловічого матеріалу.

Також приводом для більш раннього візиту до лікаря – репродуктолога є раннє припинення менструального циклу в анамнезі по жіночій лінії (у мами, сестри, тітки,  бабусі) – до 40-44 років. 

Окрім лікування усіх форм безпліддя лікар-репродуктолог спеціалізується на  професійній підготовці подружніх пар у плануванні бажаної вагітності, особливо з обтяженим анамнезом чи в більш пізньому репродуктивному віці.

Для народження здорової дитини бажано перед початком відкритого статевого життя та спроб зачаття дитини прийти на прийом до лікаря репродуктолога. В даному випадку він проведе повноцінне обстеження молодої сімейної пари та призначить необхідні додаткові методи обстеження для виключення ймовірних захворювань, патологій у майбутньої бажаної дитини чи причини, що можуть негативно вплинути на настання вагітності чи стати причиною її мимовільного переривання в різні терміни!