Прийом гінеколога

Прийом лікаря-гінеколога
УЗД терапевтичне
УЗД акушерство та гінекологія (м. Дніпро)
Наші фахівці

Черенкова
Наталія Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики

Провалова
Вікторія
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики

Руденко
Мар′яна Сергіївна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Сорока
Ігор Олександрович
Лікар-гінеколог вищої категорії

Коверга
Ярослава Вячеславівна
Лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД діагностики

Чулков
Олександр Сергійович
Лікар-акушер-гінеколог

Моссур
Ольга Вікторівна
Лікар- терапевт вищої категорії

Можаев
Дмитро Григорович
Лікар - онкохірург, першої категорії, маммолог
Всі фахівці

Медичний центр «лікаря Ніколаєва» пропонує сучасні безпечні послуги, які забезпечать удосконалення статевих органів жінки. Ви зможете досягти ідеального візуального результату, поліпшити сексуальну та інші природні функції, усунути неприємні відчуття, викликані наслідками захворювань або патологіями.

Досвідчений лікарський персонал та сучасні технології дозволяють гарантувати результативність і безпеку, мінімальні ризики і довготривалий результат.

Естетична гінекологія дозволяє вирішити широкий спектр проблем, з якими може зіткнутися жінка. Це, перш за все, вікові зміни і їх наслідки, наприклад, гіпотрофія великих статевих губ (їх опущення), втрата обсягу в даній області, асиметрія. У період клімаксу жінка може відчувати підвищений дискомфорт через сухість в піхві, свербіння. Естетичні процедури дозволяють швидко і ефективно вирішити ці та багато проблем амбулаторно, в кабінеті гінеколога.

Сьогодні ми можемо змінити форму статевих губ, широту входу в піхву, за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти змінити чутливість при статевому акті, вирішити проблему аноргазмії, недостатньо вираженого оргазму (в тому числі, кліторального і вагінального), змінити обсяг зони G, і, в цілому, підвищити якість статевого життя жінки без операції.