Філіали

Переступивши поріг клініки, людина повинна відчувати себе комфортно, відчувати свою особливість перебуваючи в залі очікування або на прийомі у лікаря.

Ми пройшли довгий шлях щоб наша клініка стала саме такою.

У 2012 році ми відкрили перші два кабінети УЗД, в яких працювало два лікаря: Ніколаєв Микола Іванович і Сусідко Олена Миколаївна. Вони вели прийом як лікарі гінекологи і лікарі пренатальної ультразвукової діагностики.

За один рік наша клієнтська база зросла настільки, що нам стало тісно в двох кабінетах. Ми прийняли рішення відкрити медичний центр. І в 2015 році, відкрився ″медичний центр лікаря Ніколаєва″ на лівому березі за адресою Богдана Хмельницького, 16.

У 2016 році ми відкрили філію медичного центру на правому березі за адресою вул. Старокозацька 7.

У 2017 році, відкрили філію медичного центру в смт Магдалинівка.

У 2018 році, відкрили філію в місті Павлоград.

У 2019, відкрили філію на лівому березі ж / м Лівобережний-3 (перший поверх поліклініки) за адресою пров. Фестивальний, 1

Надалі планується ще відкриття філій по Дніпропетровській області.

Наші пацієнти - жінки і чоловіки, діти до і від народження. Приоритетні напрямки: акушерство і гінекологія, пренатальна діагностика, супровід вагітності.

Але також у нас приймають лікарі всіх вузьких спеціальностей. У нашому центрі висококваліфіковані професіонали своєї справи, які мають багаторічний стаж роботи в своїх сферах діяльності. Всі лікарі, що працюють в центрі, щорічно підвищують свою кваліфікацію, відвідують всеукраїнські та міжнародні конференції.