Лікарі всіх спеціальностей

Прийом терапевта Кудрявцевої О.М.
Прийом генетика
Прийом терапевта Моссур О.В.
Прийом ендокринолога
Прийом онколога-мамолога
Прийом кардіолога (дитячий, дорослий)
Прийом отоларинголог (ЛОР)
Прийом лікаря хірурга судинного
Прийом дерматолога
Прийом невролога (дитячий, дорослий)
Планування сім`ї
Прийом дієтолога
Прийом гінеколога-ендокринолога
Прийом офтальмолога
Наші фахівці

Сусідко
Олена Миколаївна
Генеральний директор медичного центру. Кандидат медичних наук. Лікар акушер-гінеколог. Лікар генетик. Лікар УЗД. Гінеколог дитячого та підліткового віку.

Черенкова
Наталія Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики

Провалова
Вікторія
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики

Руденко
Мар′яна Сергіївна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Коверга
Ярослава Вячеславівна
Лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД діагностики

Чулков
Олександр Сергійович
Лікар-акушер-гінеколог

Бузмаков
Дмитро Леонідович
Лікар ультразвукової діагностики. Хірургія загальна, вища категорія. Хірургія судинна.

Карташова
Ольга Станіславівна
Лікар-кардіоревматолог дитячий вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Малахова
Вікторія Миколаївна
Лікар отоларинголог вищої категорії

Кудрявцева
Олександра Михайлівна
Лікар-терапевт першої категорії

Моссур
Ольга Вікторівна
Лікар- терапевт вищої категорії

Можаев
Дмитро Григорович
Лікар - онкохірург, першої категорії, маммолог

Ігнатова
Лілія Іванівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії

Середа
Марина Анатоліївна
Лікар-офтальмолог першої категорії.
Всі фахівці

В медичному центрі лікаря Ніколаєва приймають лікарі всіх спеціальностей.

Лікар-терапевт.

Будь-яке первинне звернення пацієнта з приводу будь-якого нездужання завжди починається зі звернення до терапевта. Тільки після бесіди з цим фахівцем будуть зрозумілі подальший хід спостереження, об′єм діагностики, додаткових консультацій і безпосереднього лікування хворого. Лікар-терапевт володіє базовими знаннями за всіма медичними напрямками, адже не дарма існує приказка, що «терапевти знають все».

Лікар-ендокринолог.

Захворювання залоз внутрішньої секреції стали практично характеристикою тих, хто неправильно харчується, відчуває вплив постійних стресів і веде неправильний спосіб життя. Завданням ендокринолога є своєчасно діагностоване захворювання, постійне спостереження за пацієнтом і розробка адекватного курсу лікування. Симптоми ендокринних захворювань вкрай різноманітні і можуть мати безліч «масок» інших захворювань.

Лікар-мамолог.

Кожній жінці варто не просто пам′ятати про здоров′я свого організму. Їй потрібно турбуватися про нього постійно. Стояти на варті жіночого здоров′я, запобігаючи негативним змінам в молочних залозах. Зважаючи на настільки несприятливу ситуацію з екологією, негативний вплив зовнішніх факторів і способу життя на здоров′я жінки — усі ці фактори сприяють зростанню онкологічних захворювань, своєчасне звернення за консультацією до лікаря-мамолога повинно стати для кожної жінки обов′язковою процедурою.

Лікар-уролог, нефролог.

Урологія, займається лікуванням, діагностикою та профілактикою захворювань сечостатевої системи людського організму. До фахівця лікаря-уролога звертаються в рівній мірі як жінки, так і чоловіки. Найбільш поширеними урологічними захворюваннями на сьогоднішній день є цистити, пієлонефрити, сечокам′яна хвороба, уретрити, простатити та деякі інші. І щоб не допустити прогресування будь-якого з цих захворювань, необхідна своєчасна консультація уролога.

Лікар-андролог.

Андролог - це чоловічий лікар, він лікує проблеми, що виникають в статевій, сексуальній сфері у чоловіків. Займається чоловічим безпліддям.

Лікар-акушер-гінеколог. Репродуктолог.

Акушер-гінеколог – це лікар, робота якого має величезне значення для щастя всієї сім′ї. Гармонійні сексуальні стосунки, щасливе материнство, впевнене відчуття здоров′я своєї інтимної сфери, незалежно від віку – кожен із цих чинників має надзвичайно-важливе значення для кожної жінки.

Лікар-гастроентеролог.

Гастроентеролог — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням проблем шлунково-кишкового тракту.  Приводом звернутися до гастроентеролога є «проблеми в області живота». Типові з них такі: біль і дискомфорт в животі будь-якого характеру; часті диспепсичні явища (відрижка, печія, гіркий, кислий чи специфічний присмак у роті, здуття живота або надмірне газоутворення, порушення стула: проноси, запори).

Лікар-дерматолог.

Спеціалізується на лікуванні захворювання і патологій шкірних покривів, слизових оболонок, волосся і нігтів.

Лікар- офтальмолог.

Офтальмологія як окрема галузь медицини, що вивчає орган зору, покликана, перш за все, заннайматися лікувям і профілактикою захворювань очей. На щастя, сьогодні велика частина населення країни вже добре усвідомлює необхідність ранньої діагностики та своєчасного виявлення очних хвороб, а тому вважає за краще консультуватися з офтальмологами при виявленні найменших дискомфортних явищ в якості свого зору.

Лікар-невропатолог

Всі хвороби від нервів — як говориться в старому жарті. Проте, частка істини в цих словах є. Нервова система — частина нашого організму, яка виконує найважливішу функцію: дозволяє адаптувати нас з вами до швидких змін умов навколишнього середовища, вчасно і правильно відреагувати, пристосуватися, зберегти в робочому режимі всі інші органи і системи. Тому, як тільки з ладу виходить нервова система, відразу ж настає збій в інших: серцево-судинної, опорно-рухової, органах травлення та виділення і, звичайно, в психічній сфері.

Лікар-кардіолог.

У сучасному світі хвороби серця і системи кровообігу не тільки стали більш частими, але і значно «помолодшали». Якщо раніше серцеву аритмію, ішемічну хворобу, інфаркти та інсульти діагностувати можна було лише у людей поважного віку, то наразі все частіше пацієнтами кардіологів стають особи 30 років і молодше. Саме тому своєчасне звернення до кардіолога може стати запорукою успішного лікування без трагічних наслідків для кожного. Сучасна кардіологія сьогодні має можливість пропонувати компетентну діагностику і кваліфіковану лікувальну допомогу всім пацієнтам з порушеннями серцево-судинної системи.

Лікар-отоларинголог

Розвиток багатопрофільної медицини ставить пацієнта перед вибором — до якого лікаря і коли саме слід звернутися, якщо болить горло, турбує нежить, кашель, стало важко говорити чи дихати? Давайте спробуємо розібратися по порядку — хто ж такий ЛОР або Отоларинголог і чим він займається? Отоларинголог (ЛОР-лікар, «вухо-горло-ніс») — лікар, який займається лікуванням захворювань вуха, горла (задня стінка горла, мигдалини, верхні дихальні шляхи — глотка, гортань), носа і придаткових пазух носа. Якщо захворювання гостре і короткочасне, по типу ГРВІ (скарги присутні до 5 днів: нежить, біль в горлі, кашель), то слід звернутися насамперед до сімейного лікаря або терапевта, який призначає лікування і визначає необхідність консультації отоларинголога.

Лікар-хірург, флеболог.

Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою венозної патології. 

Лікар - інфекціоніст.

Сфера діяьності у ікаря-інфекціоніста досить широка. Він займається виявленням інфекційних захворювань, лікуванням і розробкою профілактичних заходів, спрямованих на їх майбутнє нерозповсюдження серед населення.