Отзывы
Світлана Василівна, дякую за професіоналізм!

2023-12-08 Анна г.Дніпро
2023-12-08 Анна г.Дніпро
Ответ Клиники:
Анна, вдячні за відгук!
Анна, вдячні за відгук!
Сьогодні була на біопсії у центрі лікаря Ніколаєва, філіал на лівому березі.
Все на вищому рівні.
Адміністратори, медсестрички - вічливі, турботливі. Лікарі - професіонали! Щиро рекомендую!

2023-12-07 Дарина г.Дніпро
Все на вищому рівні.
Адміністратори, медсестрички - вічливі, турботливі. Лікарі - професіонали! Щиро рекомендую!
2023-12-07 Дарина г.Дніпро
Ответ Клиники:
Дарина, дякуємо за ваш відгук!
Дарина, дякуємо за ваш відгук!
Доброго дня,ніколи не писала відгуки але сьогодні не стрималася.
Сьогодні була на прийомі у медичному центрі на Б.Хмельницького,я приїхала дуже рано то му що боялася запізнитися із за погодних умов.
Зайшовши в медичний центр мене зустріла дуже приємна жінка з усмішкою на обличчі,побажавши мені доброго ранку,запропонувала чай,водички,я потім зрозуміла що це прибиральниця центру.ну для мене як для людини це дійсно було в той момент дуже важливо,та взагалі дівчатка медсестри дуже уважні,охайні та професіональні лікарі мене вразили,рекомендую дуже гарний медичний центр та ціни за їхні послуги відповідають дійсності,дякую такому медичному центру та рекомендую

2023-12-01 В.П г.Днепр
Сьогодні була на прийомі у медичному центрі на Б.Хмельницького,я приїхала дуже рано то му що боялася запізнитися із за погодних умов.
Зайшовши в медичний центр мене зустріла дуже приємна жінка з усмішкою на обличчі,побажавши мені доброго ранку,запропонувала чай,водички,я потім зрозуміла що це прибиральниця центру.ну для мене як для людини це дійсно було в той момент дуже важливо,та взагалі дівчатка медсестри дуже уважні,охайні та професіональні лікарі мене вразили,рекомендую дуже гарний медичний центр та ціни за їхні послуги відповідають дійсності,дякую такому медичному центру та рекомендую
2023-12-01 В.П г.Днепр
Ответ Клиники:
Дуже дякуємо за Ваші теплі слова!
Дуже дякуємо за Ваші теплі слова!
Гарний медичний центр.
Починаючи від рецепції, дівчаток-медсестер, закінчуючи лікарями!
Найкращий сервіс, турботливе відношення та фахові поради.
Знайомство з центром почалося ще при вагітності і по сьогоднішній день.
Дуже ражду????????

2023-11-30 Анастасія г.Дніпро
Починаючи від рецепції, дівчаток-медсестер, закінчуючи лікарями!
Найкращий сервіс, турботливе відношення та фахові поради.
Знайомство з центром почалося ще при вагітності і по сьогоднішній день.
Дуже ражду????????
2023-11-30 Анастасія г.Дніпро
Ответ Клиники:
Анастасія, дякуємо за Ваш відгук!
Анастасія, дякуємо за Ваш відгук!
Подбор персонал ужасен. Персонал хамит, пытаются списать свою не компетентность и халатность к своим обязанностям криком.
Хуже клинику нужно ещё поискать.
Никому не посоветовал бы.
Пафоса много, толку мало.

2023-11-13 Дмитро г.Дніпро
Хуже клинику нужно ещё поискать.
Никому не посоветовал бы.
Пафоса много, толку мало.
2023-11-13 Дмитро г.Дніпро
Ответ Клиники:
Просимо вибачення за завдані незручності.
Дякуємо Вам за відгук, це допомагає нам покращувати сервіс обслуговування. Несприятливий збіг обставин, який залишив неприємне враження від візиту.
Сподіваємося, Ви скористаєтеся запропонованим нами варіантом компенсації.
Просимо вибачення за завдані незручності.
Дякуємо Вам за відгук, це допомагає нам покращувати сервіс обслуговування. Несприятливий збіг обставин, який залишив неприємне враження від візиту.
Сподіваємося, Ви скористаєтеся запропонованим нами варіантом компенсації.
Столкнулась с таким в первые в частной клинике. На рецепшине сидит самая некультурная и несерьезная медсестра . Записывала меня мама за один день на прием УЗД по гинекологии, когда я пришла на прием оказалось что в записанных меня нет. Место того , чтобы извениться и записать на ближайшее время девушка начала хамить и говорить что она не должна помнить ,что вчера она записывала меня . Затем в очереди я узнала что она со всеми людьми так общается. Уважаемая администрация клиники принимать людей должны с улыбкой и обращения должно быть культурным чтобы к вам хотелось прийти вновь. Посадите у себя на входе более квалифицированного сотрудника.

2023-09-05 Юлія г.Павлоград
2023-09-05 Юлія г.Павлоград
Ответ Клиники:
Доброго дня, Юлія!
Дякуємо за докладне роз?яснення допущених помилок. Це важливо і необхідно для виявлення слабких сторін сервісу. Ми цінуємо наших клієнтів і прагнемо надавати бездоганне обслуговування.
Доброго дня, Юлія!
Дякуємо за докладне роз?яснення допущених помилок. Це важливо і необхідно для виявлення слабких сторін сервісу. Ми цінуємо наших клієнтів і прагнемо надавати бездоганне обслуговування.
Були на 2 скринінговому УЗД. Нам дуже сподобалася як клініка, так і лікар. Приємний інтер‘єр, тепло, чисто та комфортно. Клименко Ірина Василівна - справжній професіонал, перед початком УЗД дивилася УЗД 1 триместру та аналізи, питала про скарги. Потім уважно розглянула дитинку, при цьому все коментуючи та пояснюючи. Дитинку бачили на великому екрані телевізора, тому ми разом із лікарем все розглянули. Чоловік був поруч протягом усією процедури, що було дуже важливим для мене. Все пройшло супер, без хвилювань та в максимально комфортній обстановці. Дякую клініці та лікарю!

2023-03-17 Катерина г.Дніпро
2023-03-17 Катерина г.Дніпро
Ответ Клиники:
Катерина! Дякуємо за Ваш відгук!
Катерина! Дякуємо за Ваш відгук!
Была 2 раза на узи по беременности, осталась очень довольна. Всё четко объяснили,показали. Удобно, что записывают видео. В центрах чисто, на ресепшен встречают приветливо

2023-03-06 Юлія г.Дніпро
2023-03-06 Юлія г.Дніпро
Ответ Клиники:
Юлія, дякуємо за Ваш відгук!
Юлія, дякуємо за Ваш відгук!
История
подробнее
Оборудование
подробнее
Уставные документы
подробнее
Руководство
подробнее
Наши ценности
подробнее
Вопросы и ответы
подробнее
Отзывы
подробнее
Режим работы
подробнее
Обучение врачей
подробнее


УЗИ беременных
Прием гинеколога
Терапевтическое УЗИ
Генетика
Сопровождение беременности
Лечение бесплодия
Эндокринная гинекология
Сердечно - сосудистая система
Врачи всех специальностей
Прием терапевта
Здоровье ребенка
Лабораторная диагностика
Магнітно-резонансна терапія


